Minecraft At'a Nasıl Binilir ?

                                                                                 MİNECRAFT AT’A BİNME (1.6.1) :

 

 

Merhabalar minecraftdelisi oyuncuları,
Minecraft’ın son sürümü olan minecraft 1.6.1′in gelmesiyle birlikte,bildiğiniz üzere gelen tüm farklı özellikler hepimizi çok heyecanlandırdı. Minecraft’a at ve diğer eklenen tüm özelliklerle birlikte farklı sorunlarda bizim için beraberinde geldi.

minecraft ata nasıl binilir

Minecrft 1.6.1 oynamaya başlamanıza rağmen henüz minecraft oyununda ata binmeyi bilmiyorsanız,bunu bugün bu yazımızda öğreneceksiniz.Eğer halen son sürümüyle tanışmadıysanız.Daha önceki paylaşımlarımız dan minecraft 1.6.1 indirebilirsiniz.

 

Minecraft At’a Nasıl Binilir ? (1.6.1)

 
İlk olarak yapmanız gereken sizin atınızın yanına gitmek olacaktır.Tahmin edeceğiniz gibi oldukça kızgın ve hırslı olacağı için öncelikle onu sakinleştirmeniz gerekecektir.Sakinleştirmeden ata binemezsiniz ve ata binemezseniz,zırh veya başka bir eşyayı ata takmanız mümkün olmaycaktır.

 
Shift+L basarak atınıza binebilirsiniz.Zaten at’a bindikten sonra gerisi sizler için oldukça kolay olacak.At’ı sakinleştirmek için ihtiyacınız olan tek şey at eyeri olacaktır.At eyeri kullanarak onu sakinleştirebilirsiniz.Eğer at’a ait eşyaları görmek istiyorsanız bunun için E‘ye basmanız yeterli olacaktır.

 
Eşyalar arasından at eyerini (saddle) seçerek at’a giydirdikten sonra at’ı sakinleştimr işimiz daha da kolay olacaktır.Dilerseniz zırh da giydirebilirsiniz.Farklı bir hava kattığından emin olabilirsiniz.

 
At’a binmek gördüğünüz üzere oldukça basittir.İstediğiniz yere gidebilirsiniz.

Tarih by Admin Kategori Minecraft Yardım

Yanıt Minecraft At'a Nasıl Binilir ?

  1. Muhammet

    Atlara creative modda binilir mi?

Yorum yap